50٪تخفیف ویژه

دانلود کتاب ماتریس دیجیتال - نقشه راهی برای تحول دیجیتال در سازمان ها

10,000تومان به‌جای20,000تومان

The Digital Matrix: New Rules for Business Transformation Through Technology

ونکات ونکاترامان در کتاب ماتریس دیجیتال با سوالی خود را موظف به پاسخش می داند. چگونه سازمان‌ها می‌توانند خود را با بهره‌گیری از فناوری‌های دیجیتال متحول کنند

ونکات ونکاترامان در کتاب ماتریس دیجیتال برای اینکه اهمیت پرداختن به دیجیتال‌‌سازی را بیشتر درک کنیم ابتدا با سؤالی کلی‌‌تر، ولی بسیار کلیدی، شروع می‌کند: «چرا شرکت‌های موفق از بین می‌روند؟» برای پاسخ‌‌ به این سؤال، دلایل محدود‌‌کنندۀ‌‌ شرکت‌‌ها را برای تشخیص فرصت‌‌ها و چالش‌‌های به‌وجود‌آمدۀ دیجیتالی‌شدن نشان می‌‌دهد. من این موارد را «دام‌های موفقیت» می‌نامم. زیرا این‌ها استراتژی‌هایی هستند که در اقتصاد‌‌های عصر صنعتی، به سازمان‌ها اجازه می‌دادند با مدل‌های کسب‌وکار سنتی‌شان، که به‌خوبی آن‌‌ها را می‌‌شناسید، رشد کنند و به رقابت بپردازند.

در کتاب ماتریس دیجیتال به شما می‌آموزیم : چگونه از شایستگی‌های فعلی خود فراتر بروید و خود را برای آیندۀ دیجیتال مجهزتر کنید. راه‌های خلق و پرورش اکوسیستم‌هایی که فراتر از مرزهای صنعت‌‌ است؛ را یاد می دهد. به‌ویژه به این دلیل که اصول سنتی صنعت (مانند معدن، کشاورزی، سلامت و حمل‌ونقل) با فناوری‌‌های دیجیتال تقابل پیدا می‌‌کند. چگونه می‌توان از معیارهای دقیق و کاملاً درست استفاده کرد؛ به‌گونه‌‌ای که با فناوری‌‌های دیجیتالی جدید، به‌صورتی موفقیت‌‌آمیز، بخشی از کسب‌وکارتان را متحول کنید و به تجربه‌های‌ جدید دست بزنید. چگونه استعدادهای انسانی می‌توانند با ماشین‌های قدرتمند کار کنند تا راه‌های جدیدی برای هم‌نوایی مورد نیاز عصر دیجیتال خلق نمایند؛ ارتباطی که در آن داده و تحلیل‌‌گری در تمام سطوح، حیاتی و در اولویت است.

هرکدام از این دام‌ها به‌تنهایی مختص دیجیتالی‌شدن نیستند، اما عاملی برای ادامۀ وضع کنونی‌اند. در حقیقت، احتمالاً یک یا چند مورد از این دام‌های موفقیت در شرکت شما نیز وجود دارد و شما را از برداشتن قدم‌های لازم برای متحول‌کردن کسب‌وکارتان باز می‌‌دارد. تشخیص موقعیتْ اولین قدم مهم است. دومین قدمْ بازنویسی قوانین کسب‌وکار شرکت برای بازآفرینی جایگاه مناسب سازمانتان در آینده است. ماتریس دیجیتال به شما کمک می‌کند چشم‌انداز خود را برای دیجیتالی‌شدن ترسیم کنید، از دام‌های موفقیت رهایی پیدا کنید و مدل کسب‌وکاری خود را با این واقعیت جدید منطبق کنید.

  • مشخصات
  • نظرات
نویسنده Venkat Venkatraman
سال انتشار 2017
تعداد صفحات 224
انتشارات LifeTree Media
زبان زبان اصلی (انگلیسی)
برچسب ها حسابداری بازاریابی

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

منتخب پرفروش ترین کالاها

در خبرنامه ما مشترک شوید

با عضویت از آخرین اخبار و محصولات ما مطلع شوید

انجام شود ؟ متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود
متاسفانه انجام نشد متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود